З 19 ЛИПНЯ 2012 РОКУ ШКОЛА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ПРОЕКТУ АСОЦІЙОВАНИХ ШКІЛ ЮНЕСКО.

Це високоефективна і єдина в своєму вигляді мережа закладів, діяльність яких спрямована на посилення гуманістичних, етичних, культурних і міжнародних аспектів освіти.

МЕТА: виховання дітей та молоді в дусі миру, демократії, прав людини, толерантності і взаєморозуміння між народами на шляху реального співробітництва і взаємозбагачення культур.
ЗАДАЧІ ПРОЕКТУ:
Забезпечення якості освіти (високий рівень організації навчального процесу, реалізація інноваційних підходів у навчанні, мотивація навчальної діяльності, гармонізація відносин між вчителем та учнем, розвиток самоврядування тощо);
Зорієнтування учнів на подальший розвиток та удосконалення здібностей шляхом диференціації НВП, формування стійкого інтересу до знань та практичної діяльності;
Впровадження нових педагогічних технологій з метою розвитку здібностей учнів та підвищення їхньої зацікавленості у навчанні.

Теми дослідження, над якими працює школа :

Інші країни та культури;
Людина і довкілля.

ДЕВІЗ: «Європа в нас, а ми – у Європі»

«The Word without Borders»

«Die Welt ohne Grenzen»

«Le monde sans frontieres»

Координатор ПАШ ЮНЕСКО – Моргун Оксана Михайлівна, вчитель англійської мови

Кількість учасників проекту: 45 учнів

ЗАДАЧІ ПРОЕКТУ:

Теми дослідження, над якими працює школа :

Інші країни та культури;